Ženy zvítězily ve druhém utkání Ligy mistrů 3:0 ve španělském Irunu

Po úterní domácí prohře 2:3 s rakouským Linzem se naše děvčata představila hned v pátek 25.10.2019 ve španělském Irunu, kde nastoupily proti domácímu celku Leka Enea Tenis de Mesa. Naše holky nastoupily ve stejné sestavě jako v úterý, domácí celek se představil také v nejsilnějším složení, Lin Chia-Chih z Taipeie, španělka Maria Xiao a rumunka Roxana Mihaela Iamandi.

Do utkání naše holky vstoupily výborně, když v prvním utkání zvítězila Natalia Partyka nad soupeřovou jedničkou Lin Chia-Chih 3:0 na sety. Ve stejném duchu pokračovala ve druhém utkání NG Wing Nam, která s výjimkou druhého setu si udržovala pohodlné vedení a zvítězila taktéž 3:0 na sety nad Marií Xiao. K třetímu utkání pak nastoupila Solomiya Brateyko, která měla problémy také jen ve druhém setu, kde otáčela stav 2:8. Nakonec z toho bylo třetí vítězství 3:0 na sety, tentokráte nad rumunkou Iamandi.

Celkově z toho tedy bylo až nečekaně snadné vítězství 3:0 na zápasy a hodonínské ženy tak mají opět výrazně nakročeno do čtvrtfinále nejprestižnější evropské klubové soutěže.

V této soutěži se holky představí 1.12. v Linzi a v posledním utkání základní skupiny v pátek 6.12. v Hodoníně se španělským soupeřem.

Leka Enea Tenis de Mesa – SKST STAVOIMPEX Hodonín 0:3

LIN Chia-Chin – Natalia PARTYKA 0:3 (-5,-5,-8), Maria XIAO – NG Wing Nam 0:3 (-5,-9,-5), Roxana Mihaela IAMANDI – Solomiya BRATEYKO 0:3 (-3,-9,-3)