Historicky první utkání Hodonína v extralize mužů

V pátek 7.9.2018 odehrálo hodonínské áčko mužů svůj historicky první zápas v extralize, když vloni postoupili do vyšší soutěže po vítězství v první lize. Zápas se odehrál na stolech TJ Sokol PP Hradec Králové 2. K prvnímu zápasu nastoupil Oleksandr Timofieiev proti bývalému českému reprezentantovi Markovi Kláskovi. Saša srovnal z nepříznivého stavu 0:2 na 2:2 na sety, bohužel v koncovce pátého setu svému soupeři podlehl. Druhý zápas sehrál Ondřej Lapčík s Martinem Pavlicou. Toto utkání nakonec skončilo 1:3 v náš neprospěch. Ke třetímu utkání nastoupil Michal Kadlček proti Vlastimilu Bubnovi. Utkání bylo velmi vyrovnané, ale nakonec se z vítězství 13:11 v pátem setu radoval domácí hráč. Poslední zápas sehrál Saša Timofieiev proti Pavlicovi. V tomto utkání Saša nenašel recept na bez chyb hrajícího soupeře a podlehl 0:3. Celkově tedy hodonínští podlehli svému soupeři 0:4 na zápasy, byť je tento výsledek k průběhu utkání velmi krutý.

K příštímu utkání naši hráči nastoupí na domácích stolech v pátek 28.9. od 18:00 proti obhájcům titulu z TTC Ostrava 2016. Všichni jste na toto utkání srdečně zváni!

Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz  :   SKST Hodonín – STAVOIMPEX           4 : 0

Marek KLÁSEK – Oleksandr TIMOFIEIEV 3:2 (7,11,-6,-7,9), Martin PAVLICA – Ondřej LAPČÍK 3:1 (7,6,-7,5), Vlastimil BUBEN – Michal KADLČEK 3:2 (7,-10,-11,6,11), Martin PAVLICA – Oleksandr TIMOFIEIEV 3:0 (8,5,4).