banner

Anežka Ilčíková stříbrná na turnaji v Hluku

Anežka Ilčíková stříbrná na turnaji v Hluku

V sobotu 17.3. a v neděli 18.3. se konaly poslední republikové bodovací turnaje mládeže v sezoně 2017/2018 v Hluku a ve Valticích.

Nejlépe si vedla Anežka Ilčíková, která se probojovala do finále dorostenek, kde podlehla Anně Matějovské. Klára Ševčíková podlehla stejné soupeřce ve čtvrtfinále soutěže. Ve čtyřhrách se na třetím místě umístila Klára Ševčíková spolu s Michaelou Viktorínovou ze Zlína a v kategorii dorostu Filip Růžička s Filipem Čamrem z Kolína. Mezi starším žatvem se ve čtyřhře prosadil na bronzovou příčku Štěpán Brhel s Radimem Morávkem ze Strážnice a mezi děvčaty Rebeka Žižkovská se Zdenou Marešovou z Domažlic.

Ve Valticích sbírali zkušenosti naši nejmladší, v kategorii nejmladšího žactva. Nejlépe dopadl Damien Surman, kterému se podařilo postoupit ze skupiny a nakonec skončil mezi nejlepšími 32 hráči, když podlehl Martinu Veglovi z Vlašimi 2:3 na sety. Mezi děvčaty se nejépe umístila Karolína Búřilová, která se dokázala probojovat ze skupiny a nakonec se umístila stejně jako Damien na 17. - 32. místě.

 

<< Zpět na předchozí stránku