banner

Áčko mužů suverénně ovládlo první ligu

Áčko mužů suverénně ovládlo první ligu

V neděli 25.3. skončila dlouhodobá část ligových soutěží.

Áčko mužů startující v 1. lize ovládlo soutěž s náskokem 10 bodů na druhou Choceň. Áčko nastupovalo v sestavě Kadlček Michal, Timofieiev Oleksandr, Broiakovskyi Vsevolod, Lapčík Ondřej, z béčka občas vypomohli Hasil Tomáš a Gráf Jiří. Finále play-off této soutěže se nekoná, jelikož první dvě mužstva si zajistila přímý postup do extraligy mužů!

Ve 2. lize se béčko umístilo na 3. místě s 5 bodovou ztrátou na druhý Havířov. Nejlepším hráčem béčka byl Zajíc Miroslav, spolu s ním v týmu nastupovali Hasil Tomáš, Gráf Jiří, Růžička Filip, Melek Milan, z céčka vypomáhali Hromek Filip a Mikeska Jaroslav.

Ve 3. lize se naši muži umístili na pěkném 4. místě se 2 bodovou ztrátou na druhé místo, které nakonec obsadily Mikulčice. V céčku nastupovali Mikeska Jaroslav, Hromek Filip, Brhel Štěpán, Svoboda Petr, Podrazil David, Morávek Radim.

V 1. lize žen se objevovaly dva týmy. Béčko v sestavě Blechová Barbora, Novotná Jana, Novotná Lucie, Žižkovská Rebeka, Látalová Lucie a Šnajdrová Monika obsadilo 6. místo. Céčko v sestavě Ševčíková Klára, Šíblová Sára, Šprtová Karolína, Ševčíková Markéta a Koplíková Klára skončilo na 7. místě.

Poslední ligové zápasy v letošní sezóně tedy čekají už jen naše ženské áčko, které na konci dubna nastoupí k semifinále play-off extraligy žen.

 

<< Zpět na předchozí stránku