banner

Turnaj Czech Junior & Cadet open opět v Hodoníně!!!

Turnaj Czech Junior & Cadet open opět v Hodoníně!!!

Od pondělí 12. do pátku 18. února Hodonín opět uvidí nejkvalitnější mládežnický stolní tenis na světě.

První dva dny budou patřit kvalifikaci na mládežnické olympijské hry Road To Buenos Aires - Europe, ve kterém soutěží po 1 hráči z každé země, o jedno postupové místo v každé kategorii. Na tento turnaj je přihlášeno celkem 33 juniorů a 29 juniorek z celkem 44 zemí světa.
Od středy 14.2. pak hodonínská hala Teza bude hostit tradiční turnaj Czech Junior & Cadet open, který je opět zařazen do kategorie Premium Event. Středa a Čtvrtek bude patřit juniorským soutěžím jednotlivců, pátek a sobota soutěžím kadetů i juniorů družstev. V sobotu pak začnou kadetské soutěže a jejich vyvrcholení bude v neděli 18.2. večer. Na tento turnaj je letos aktuálně přihlášen rekordní počet 395 hráču z 54 zemí světa. Mezi přijíždějícími výpravami se letos vůbec poprvé objeví také národní tým Číny, který určitě zvedne prestiž turnaje ještě výše než v minulých letech.
V českých reprezentačních barvách se letos představí také tři hodonínští hráči. Mezi juniory bude startovat Filip Růžička, v juniorkách se představí Anežka Ilčíková a v soutěži kadetů, bude startovat věkem ještě mladší žák Štěpán Brhel.

Tento turnaj také bude vysílán živě na live streamu.

Odkaz zde: https://www.youtube.com/playlist?list=PLIl_mJ3zK7B8sievxm3ZpNLmYi4U1oSoX

 

Všichni jste srdečně zváni na tuto velkou sportovní událost!

 

<< Zpět na předchozí stránku