banner

Naše děvčata si poradila s Břeclaví a v extralize jsou stále bez prohry

Naše děvčata si poradila s Břeclaví a v extralize jsou stále bez prohry

Naše Áčko žen si o víkendu v extralize poradilo s Nuslemi Praha i se svým jihomoravským rivalem z Břeclavi a zatím je stále v české extralize bez prohry. V tabulce se holky nacházejí na čtvrtém místě pouze díky menšímu počtu odehraných utkání.

V pátek proti jednomu z favoritů na titul holky nastoupily v plné sestavě i s novou čínskou posilou Guo Lin. Ta se ukázala ve skvělé formě, vyhrála všechny tři dvouhry a přitom neztratila ani set. Natalia Partyka také ani jednou neprohrála a velmi cenná je výhra nad Danou Čechovou, když Natalia otáčela ve své první dvouhře z 0:2 na sety. Jediný bod hostující Břeclavi vybojovala Karin Adámková, která otočila z 0:2 na sety proti Renátě Štrbíkové. Renáta se však po neúspěšném prvním zápase dala dohromady a ve druhém svém zápase si poradila 3:1 na sety s Danou Čechovou. Hodonínské děvčata tedy mohla slavit výhru 6:1.

V sobotu proti TJ Sokol Nusle Praha již odpočívala Renáta s Natalií, a tak nastoupily naše holky v sestavě Guo Lin, Kateřina Pěnkavová a Markéta Ševčíková. Zápas holky zvládly a vyhrály 6:2, když 2 body hostujících uhrála Lenka Radnicová, která porazila jak Markétu Ševčíkovou, tak i trochu překvapivě Kačku Pěnkavovou. Další překvapení již naše děvčata v tomto zápase nedopustila.

Tyto výsledky jsou určitě výbornou pozvánkou na příští domácí utkání v Lize Mistryň, které se odehraje v pátek 20.10.2017 v 18:00 v Hodoníně, kde holky nastoupí proti silnému týmu TT Saint Quentinois z Francie. Přijďte všichni povzbudit!!!

 

více info o zápasech české extraligy na informačním portálu STIS: https://stis.ping-pong.cz/htm/vysledky.php?druzstvo=27420&rocnik=2017

<< Zpět na předchozí stránku