banner

Hodonín prohrál i odvetné utkání proti Metz-TT a ukončil pouť evropskými poháry ve čtvrtfinále poháru ETTU

Hodonín prohrál i odvetné utkání proti Metz-TT a ukončil pouť evropskými poháry ve čtvrtfinále poháru ETTU

Naše stolní tenistky podlehly v domácí odvetě čtvrtfinále poháru ETTU francouzskému týmu Metz TT 1:3 a tak skončily v tomto poháru mezi 8 nejlepšími týmy.

Po prohře 2:3 v prvním utkání v Métách, musela naše děvčata v domácím utkání zvítězit, nejlépe poměrem 3:1 na zápasy. Pro vývoj celého utkání však byla rozhodující již první dvouhra, když hodonínská GUO Lin podlehla francouzce Carole GRUNDISCH 2:3 na sety. V následujícím utkání čekal na Natalii PARTYKU těžký zápas proti číňance LIU Xin, ve kterém své soupeřce podlehla 0:3 na sety a v podstatě již bylo rozhodnuto. Ve třetí dvouhře Renáta ŠTRBÍKOVÁ zvítězila nad Pauline CHASSELIN 3:1 na sety, ale poslední dvouhru utkání opět zvládla číňanka LIU Xin, když zvítězila 3:0 na sety nad hodonínskou GUO Lin a zpečetila postup týmu Metz-TT do semifinále poháru ETTU.

SKST Mart Hodonín-Stavoimpex – Metz-TT 1:3
GUO Lin – Carole GRUNDISCHOVÁ 2:3 (-9,8,-9,4,-7), Natalia PARTYKAOVÁ – LIU Xin 0:3 (-4,-5,-9), Renáta ŠTRBÍKOVÁ – Pauline CHASSELINOVÁ 3:1 (8,9,-6,7), GUO Lin – LIU Xin 0:3 (-6,-7,-14). První utkání: 2:3 – do semifinále Poháru ETTU postupují Méty TT.

 

FORO: Jaroslav Kolísek

<< Zpět na předchozí stránku